Zdrowa podłoga

podlogaDziś światem podłóg w naszych domach zawładnęły panele – i nic w tym dziwnego, ponieważ są eleganckie, łatwo się je konserwuje, a bogactwo dostępnych rodzajów tylko sprzyja podjęciu decyzji o ich wyborze. Panele bardzo ładnie komponują się z niewielkimi dywanami, które stanowią nie tylko elegancki dodatek, ale i świetną izolację od być może chłodnego podłoża w jesienne i zimowe wieczory.Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

Podczas ich wyboru bardzo ważne jest abyśmy sprawdzili, z jakich materiałów został wykonany nasz produkt. Wybierajmy dywany tylko z naturalnych tkanin, ponieważ jest to gwarancja zdrowia oraz braku roztoczy, które lubią gnieździć się w syntetykach. Dywany bawełniane czy lniane nie tylko doskonale wyglądają, ale są zdrowe, zwłaszcza dla osób ze skłonnością do alergii. Rozglądajmy się czy posiadają one atest higieniczny PZH, wtedy na pewno unikniemy wszelkich rozczarowań.

Równie dobrym rozwiązaniem jest pozostawienie podłogi bez jakichkolwiek dodatków. Patrzmy więc na to, aby surowce, które mają pokryć naszą podłogę, były stworzone z drewna pokrytego bezzapachowym i nieszkodliwym lakierem, co potwierdzi nam obecność atestów i certyfikatów PZH. Coraz bardziej modnym i stosowanym w naszych domach pomysłem jest podłoga z korka, który jest materiałem niehigroskopijnym. Na jego powierzchni roztocza ni będą miały łatwego życia.